Сорос назвав бомбардування Путіним Алеппо катастрофою історичного масштабу

  • Розсилка
  Сорос: Гуманітарну катастрофу в сирійському Алеппо влаштували Путін з Асадом - Сорос назвав бомбардування Путіним Алеппо катастрофою історичного масштабу
  Фото jewspace.org
  Сорос: Гуманітарну катастрофу в сирійському Алеппо влаштували Путін з Асадом

  Фінансист сподівається, що громадська думка вплине на Путіна і покладе край його злочинам у Сирії

  Відомий фінансист Джордж Сорос звернувся до росіян і світової спільноти із закликом вплинути на президента РФ Володимира Путіна в питанні воєнної кампанії в Сирії. Про це йдеться на його сайті.

  За словами Сороса, гуманітарну катастрофу в сирійському Алеппо влаштували Путін з Асадом, чиї літаки бомблять мирне населення. «Світ є свідком гуманітарної катастрофи історичного масштабу. Це відбувається в Сирії. Її здійснює Володимир Путін за підтримки свого протеже Башара Асада. Російські літаки бомблять цивільне населення Алеппо, друге за величиною місто країни, щоб допомогти сирійським урядовим військам на землі...» – йдеться в заяві Сороса.

  Фінансист сподівається, що громадська думка вплине на Путіна і покладе край його злочинам у Сирії. «Я звертаюся до народів Росії, Європи і решти світу не сидіти склавши руки, а висловити своє обурення», – резюмував Сорос.

  Як повідомлялось, міністерство надзвичайних ситуацій РФ планує побудувати укриття, яке має «захистити жителів столиці у випадку ядерної війни».

  Читайте також статтю «Главкома» «Самотність деспота. Навіщо Путін відроджує МДБ»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ