Спецпредставник США по Україні зустрінеться із Сурковим, - ЗМІ

  Головною темою переговорів Суркова та Волкера буде врегулювання конфлікту на Донбасі
  Спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер проведе зустріч із помічником президента Росії Владиславом Сурковим до кінця серпня, передає російського видання «Известия» з посиланням на дипломатичне джерело. «Досягнута домовленість про майбутню зустріч між Куртом Волкером і Владиславом Сурковим по
  • 10 Серпня, 10:19
  • Розсилка
  Владислав Сурков
  Владислав Сурков

  Головною темою переговорів Суркова та Волкера буде врегулювання конфлікту на Донбасі

  Спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер проведе зустріч із помічником президента Росії Владиславом Сурковим до кінця серпня, передає російського видання «Известия» з посиланням на дипломатичне джерело.

  «Досягнута домовленість про майбутню зустріч між Куртом Волкером і Владиславом Сурковим по Україні. Вона відбудеться в Москві до кінця серпня. Швидше за все, в останні два тижні», - повідомило джерело.

  Крім того, в адміністрації російського президента Володимира Путіна повідомили про підготовку цієї зустрічі. Головною темою переговорів буде врегулювання конфлікту на Донбасі.

  Нагадаємо, 6 серпня стало відомо, що спецпредставник США по Україні відвідає Москву для зустрічі з Сурковим. Зокрема, відповідна домовленість була досягнута на переговорах глави Держдепу США Рекса Тіллерсона і глави МЗС РФ Сергія Лаврова в Манілі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ