США вийдуть із ЮНЕСКО

  Причиною цьому кроку називають антиізраїльську спрямованість даної організації
  У четвер, 12 жовтня, США заявили про те, що мають намір вийти із організації ООН із питань освіти, науки і культури. Відповідно до заяви Державного департаменту, рішення далося нелегко. При цьому, окрім антиізраїльської спрямованості, як причини такого кроку, було названо необхідність реформування спеціалізованої установи ООН і наростання боргів
  • 12 Жовтня, 17:13
  • Розсилка

  Причиною цьому кроку називають антиізраїльську спрямованість даної організації

  У четвер, 12 жовтня, США заявили про те, що мають намір вийти із організації ООН із питань освіти, науки і культури.

  Відповідно до заяви Державного департаменту, рішення далося нелегко. При цьому, окрім антиізраїльської спрямованості, як причини такого кроку, було названо необхідність реформування спеціалізованої установи ООН і наростання боргів перед цією організацією, повідомляє видання The New York Times.

  США хотіли б і надалі взаємодіяти із ЮНЕСКО в якості держави-спостерігача для того, щоб представляти американське бачення із нагальних проблем і допомогу, йдеться в заяві Державного департаменту.

  У 2011 році адміністрація Барака Обами припинила надавати щорічні внески на фоні рішення ЮНЕСКО прийняти Палестину у якості повноправного члена організації. А в 2013 році США втратили голос у цій спеціалізованій установі ООН через борги. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ