США вводять нові санкції проти Куби

  Нові обмеження Мінфіну США набудуть чинності 9 листопада
   В четвер, 9 листопада, набудуть чинності поправки, внесені адміністрацією президента США Дональда Трампа і покликані посилити економічні санкції щодо Куби. Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Мінфіну США. Згідно з цими поправками, влада США забороняють громадянам, які знаходяться під юрисдикцією країни, здійснювати фінансові
  • 9 Листопада, 2017, 00:17
  • Розсилка

  Нові обмеження Мінфіну США набудуть чинності 9 листопада

   В четвер, 9 листопада, набудуть чинності поправки, внесені адміністрацією президента США Дональда Трампа і покликані посилити економічні санкції щодо Куби.

  Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Мінфіну США.

  Згідно з цими поправками, влада США забороняють громадянам, які знаходяться під юрисдикцією країни, здійснювати фінансові транзакції з кубинськими структурами, з включеними спеціальний список Держдепу США. У цей список входять організації, які контролюються або діють від особи кубинської армії, розвідки і спецслужб.

  Крім цього, Міністерство торгівлі США перестане видавати ліцензії на експорт тим компаніям, які будуть поставляти продукцію для подпавшие під санкції організації.

  Також будь-які поїздки на Кубу з освітніх програм повинні здійснюватися через структури, що знаходяться під юрисдикцією США.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ