Студенти у Франції заблокували університет

  Студенти вважають, що в результаті реформи буде обмежений доступ до вищої освіти для молодих осіб з низьким доходом
  У Франції студенти університету в Нантері, розташованому в 13 км від Парижа, заблокували за допомогою барикад навчальні корпуси вишу на знак протесту проти освітньої реформи. Як повідомляє France-3, заплановані на сьогодні заняття були перенесені. [GALLERY_BLOCK] Блокування заплановане до загальних зборів у вівторок, на яких буде
  • 16 Квiтня, 19:53
  • Розсилка

  Студенти вважають, що в результаті реформи буде обмежений доступ до вищої освіти для молодих осіб з низьким доходом

  У Франції студенти університету в Нантері, розташованому в 13 км від Парижа, заблокували за допомогою барикад навчальні корпуси вишу на знак протесту проти освітньої реформи. Як повідомляє France-3, заплановані на сьогодні заняття були перенесені.  Блокування заплановане до загальних зборів у вівторок, на яких буде вирішене питання продовження акції.

  Реформа системи французької освіти передбачає скасування так званої лотерейної системи і впровадження комплексної оцінки абітурієнтів, яку проводитимуть співробітники університету.

  Студенти вважають, що в результаті цієї реформи буде обмежений доступ до вищої освіти для молодих осіб з низьким доходом і, навпаки, перевагу отримають студенти із забезпечених сімей.

  Раніше у Франції пройшли масштабні протести залізничників.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ