Суд арештував «скарби Азарова»

  Одна з ключових речей - картина Рєпіна, яка називається «Церква в Грушівці», написана в 1880 році
  Суд наклав арешт на знайдені Національною поліцією цінні речі екс-прем'єра-втікача Миколи Азарова. Про це на брифінгу повідомив виконуючий обов'язки керівника Нацполіції Вадим Троян. [READ_MORE] «Я думаю, що це для ГПУ буде одним з ключових доказів по цій справі... Ми не дуже хотіли проводити брифінг, але всі журналісти почали дзвонити
  • 8 Грудня, 2016, 19:55
  • Розсилка
  Скарби Азарова
  Скарби Азарова

  Одна з ключових речей - картина Рєпіна, яка називається «Церква в Грушівці», написана в 1880 році

  Суд наклав арешт на знайдені Національною поліцією цінні речі екс-прем'єра-втікача Миколи Азарова. Про це на брифінгу повідомив виконуючий обов'язки керівника Нацполіції Вадим Троян.  «Я думаю, що це для ГПУ буде одним з ключових доказів по цій справі... Ми не дуже хотіли проводити брифінг, але всі журналісти почали дзвонити і підняли шум, покажіть хоч щось», - зазначив Троян.

  «Картина Рєпіна, яка називається «Церква в Грушівці», написана в 1880 році. Має сертифікат. Ми вважаємо, що це одна з ключових речей, які тут є. Є Євангеліє. Я не знаю, яким роком воно датується, але те, що в ньому написано, що це «книга, видана в 1791 році в Москві в Синодальній друкарні за дозволом російської імператриці Катерини Олексіївни та з благословення Святішого Синоду Російської православної церкви». Картина Василя Тропініна. Сертифіката ми не знайшли, тому викликали експертів, і вже встановимо, це оригінал чи ні. На всі ці речі зараз накладено арешт судом», - прокоментував він знахідки.

  Як розповів Троян, в Нацполіцію постійно надходить інформація про конспіративні квартири колишніх вищих чиновників.

  «Ми отримали інформацію під час відпрацювання. Смішно, що у нас було розбійний напад, і нам прийшла агентурна інформація, що на дану квартиру колись під час революції заносилися якісь речі. І вже там ніхто не живе... Ми не встановили жодного документу чи посвідчення, яке б давало нам можливість встановити ще якусь особу за цією адресою. Фальшивих немає. Я знаю, що 5 пістолетів, кілька рушниць, холодну зброю і кілька документів, наприклад, пропуск в Кабмін», - розповів в. о. голови Нацполіції.

  Нагадаємо, у Києві поліцейські виявили квартиру, в якій були цінні речі Миколи Азарова. Попередньо експерти оцінили знайдене у 5 млн доларів.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ