Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Суд постановив, що військові не повинні сплачувати відсотки за кредитами

  • Розсилка
  Суд постановив, що військові не повинні сплачувати відсотки за кредитами

  Верховний суд заборонив нараховувати військовослужбовцям штрафи і відсотки за кредитами на час особливого періоду

  Військовослужбовцям не нараховуватимуть штрафи і відсотки за кредитами на час особливого періоду. Відповідне рішення прийняв Верховний Суд України, повідомляє прес-служба суду.

  «На час особливого періоду в Україні військовослужбовцям штрафні санкції за невиконання кредитних зобов'язань, а також відсотки за користування кредитом не нараховуються», - сказано в ньому.

  Верховний Суд дійшов висновку, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам і військовозобов'язаним - з моменту призову за мобілізацією і до закінчення особливого періоду не нараховуються штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності, в тому числі банками і фізичними особами, а також відсотки за користування кредитом.

  При цьому особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію або з моменту введення воєнного стану і охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

  Суд наголосив, що в Україні особливий період розпочався 18 березня 2014 року і триває по теперішній час.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ