Супрун: для проведення медреформи Рада має ухвалити відповідні закони до липня

  На початку липня розпочинається реформа на рівні первинної ланки
  Депутати Верховної Ради мають ухвалити необхідні законопроекти для проведення медичної реформи не пізніше 1 липня, інакше не можна розпочати реформу системи фінансування охорони здоров'я. Про це в ефірі «5 каналу» заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. «Нам від коаліції передали інформацію, що вони
  • 20 Травня, 07:06
  • Розсилка
  В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун
  В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун

  На початку липня розпочинається реформа на рівні первинної ланки

  Депутати Верховної Ради мають ухвалити необхідні законопроекти для проведення медичної реформи не пізніше 1 липня, інакше не можна розпочати реформу системи фінансування охорони здоров'я.

  Про це в ефірі «5 каналу» заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

  «Нам від коаліції передали інформацію, що вони сподіваються, що робоча група завершить свою роботу до 6 червня, але навіть до 6 червня – це два тижні пропадає, бо немає сесійних тижнів кожного тижня. Дуже важливо, щоб ці законопроекти були прийняті до кінця місяця червня, бо з 1 липня розпочинається реформа на рівні первинної ланки, нам потрібно змінити Бюджетний кодекс і по-іншому оплачувати послуги на первинній ланці», - сказала вона.

  «Інакше ми не можемо розпочати реформу системи фінансування охорони здоров'я у 2019 році», – додала Супрун.

  Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я України також ініціює відновлення системи медицини праці та профілактичних заходів щодо запобігання професійної захворюваності.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ