Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Супрун розказала, як помічник депутата і мер їй пропонували хабар - квартиру

  • Розсилка
  Уляна Супрун - Супрун розказала, як помічник депутата і мер їй пропонували хабар - квартиру
  Уляна Супрун

  В.о. міністра поскаржилась, що її намагались «купити»

  В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун рік тому зверталась до детективів НАБУ з приводу пропозиції їй хабара у вигляді квартири від одного з помічників народного депутата. Про це вона повідомила у себе на сторінці у Facebook.

  «Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання. Наступного дня звернулася до детективів НАБУ з заявою про ознаки злочину. Після я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все», - написала вона.

  Супрун зазначила, що до подальших зустрічей з помічником народного депутата долучився й мер міста, який підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири. Квартиру запропонували оформити на позаштатного радника в. о. міністра, який зіграв роль довіреної особи.

  За словами Супрун, МОЗ «завжди готове допомогти громаді» отримати медобладнання, яким би дорого вартісним воно не було, – «якщо в ньому дійсно є потреба».

  «У країні діють численні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, в бюджетах міст та громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст та медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов’язків. Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі непотрібно», – заявила в.о. міністра.

  У свою чергу, МОЗ заявив, що пропозиції хабара дискредитують роботу уряду і не дають відновити довіру суспільства до державної служби та чиновників.

  «За історію незалежної України не було доведених до рішення суду справ, відкритих за статтею 369 Кримінального Кодексу України «пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі за участі очільників міністерств», – зазначають у міністерстві.

   

  Команда МОЗ заявила про підтримку детективів НАБУ й прокурорів Антикорупційної прокуратури в боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ