Трибунал ООН засудив Младіча до довічного ув’язнення

  Младіча визнано винним за 10 з 11 звинувачень, включаючи геноцид, вбивство, судове переслідування, примусова депортація
  Колишнього генерала боснійських сербів Ратко Младіча визнали винним у геноциді і вбивстві мусульман у Сребрениці і засудили до довічного ув’язнення. Таке рішення виніс трибунал ООН з військових злочинів в колишній Югославії. Младіча визнали винним за 10 з 11 звинувачень, включаючи геноцид, вбивство, судове переслідування, примусова
  • 22 Листопада, 2017, 13:40
  • Розсилка

  Младіча визнано винним за 10 з 11 звинувачень, включаючи геноцид, вбивство, судове переслідування, примусова депортація

  Колишнього генерала боснійських сербів Ратко Младіча визнали винним у геноциді і вбивстві мусульман у Сребрениці і засудили до довічного ув’язнення.

  Таке рішення виніс трибунал ООН з військових злочинів в колишній Югославії.

  Младіча визнали винним за 10 з 11 звинувачень, включаючи геноцид, вбивство, судове переслідування, примусова депортація.

  Младіча, зокрема, звинувачували у геноциді і вбивства 8 тисяч мусульман у Сребрениці, а також у вчиненні злочинів проти людяності під час облоги Сараєво, в результаті якої 11 тисяч мирних жителів загинули від обстрілів та снайперського вогню.

  Він був командиром сербської армії у війні в Боснії в 1992-95 роках.

  Під час судового засідання 74-річний Младіч почав кричати і через невідповідну поведінку суддя наказав вивести його із зали суду.

  Арешт Младіча був однією з передумов для вступу Сербії в Євросоюз. Його заарештували у 2011 році в Сербії, а потім екстрадували до Гааги. Суд у його справі почався у травні 2012 року.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ