У чергах на кордоні з Польщею стоять понад 600 автомобілів

  Найбільша черга у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг – Зосін»
  Станом на ранок понеділка, 17 жовтня, на кордоні України і Польщі у восьми пунктах пропуску у Волинській і Львівській областях утворилися черги, в яких стоять 610 автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. [READ_MORE] Зокрема, 150 автомобілів стояли у черзі у
  • 17 Жовтня, 2016, 09:16
  • Розсилка

  Найбільша черга у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг – Зосін»

  Станом на ранок понеділка, 17 жовтня, на кордоні України і Польщі у восьми пунктах пропуску у Волинській і Львівській областях утворилися черги, в яких стоять 610 автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.  Зокрема, 150 автомобілів стояли у черзі у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг – Зосін», ще 90 - у ПП «Ягодин-Дорогуськ» на Волині.

  У Львівській області у ПП «Шегині – Медика» своєї черги очікували ще 100 автівок, у ПП «Угринів – Долгобичув» - 60, у ПП «Краковець – Корчова» - 10, у ПП «Грушів – Будомєж» - 60, у ПП «Смільниця – Кросценко» - 40, у ПП «Рава-Руська – Гребенне» - 100 автомобілів.

  Окрім того, на кордоні з Угорщиною у ПП «Лужанка – Берегшурань» перебувало 10 автомобілів, у ПП «Вилок – Тісабеч» - ще 20 автівок. На кордоні з Румунією у пункті пропуску «Дякове – Халмеу» перебувало 35 автомобілів.

  При цьому в інших пунктах пропуску на західному кордоні автомобільних черг станом на 8:00 не зафіксовано.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ