У Деркомтелерадіо кажуть, що «війна» вандалів із пам'ятниками - не хуліганство

  Наругу над пам’ятником Олені Телізі пропонують розслідувати як антиукраїнський акт
  Вандали, які облили фарбою пам'ятник Олені Телізі в Києві, вчинили не банальне хуліганство, а спланований антиукраїнський акт. Таку думку в Фейсбуці висловив перший заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Богдан Червак. «Вважаю неприпустимим усе звести до банального хуліганства. Якраз хуліганства у цій
  • 19 Березня, 12:19
  • Розсилка
  <span lang="UK">Богдан Червак</span>
  Богдан Червак

  Наругу над пам’ятником Олені Телізі пропонують розслідувати як антиукраїнський акт

  Вандали, які облили фарбою пам'ятник Олені Телізі в Києві, вчинили не банальне хуліганство, а спланований антиукраїнський акт.

  Таку думку в Фейсбуці висловив перший заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Богдан Червак.

  «Вважаю неприпустимим усе звести до банального хуліганства. Якраз хуліганства у цій справі немає. Наругу здійснено у Бабиному Яру над пам’ятником, який символізує героїчну боротьбу ОУН за незалежність України», - написав він.

  За його словами, у даному випадку йдеться про сплановану антиукраїнську й антидержавну діяльність, яка заборонена чинним законодавством.  «Саме так має ставитися питання. Якщо усе зведеться до банального «хуліганства», не уникнути рецидивів. Це не війна пам’ятників. Це війна за незалежність України і право українців - бути господарями на своїй землі», - написав Червак.

  Він зазначив, що розшуком негідників, які здійснили наругу над пам'ятником Олени Теліги, займається слідчо-оперативна група Шевченківського управління поліції. Вже опитали свідків і очевидців. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 296 (хуліганство).

  Нагадаємо, 18 березня вночі у Бабиному Яру невідомі облили червоною фарбою пам'ятник українській поетесі Олені Телізі.

  Крім того, в Києві фарбою облили пам'ятник князю Володимиру Великому.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ