У Колумбії викрали двох голландських журналістів

  Колумбійські збройні сили розпочали пошукову операцію, аби встановити місце перебування іноземних журналістів
  Двоє голландських журналістів були викрадені в Колумбії бойовиками із марксистського угруповання ELN. Про це повідомляє Reuters. «Телевізійний журналіст Дерк Йоханес Болт та оператор Евгеніо Ернест Марі були захоплені під час роботи у регіоні Норте де Сандерс, що межує із Венесуелою», - йдеться у повідомленні. Колумбійські
  • 20 Червня, 09:01
  • Розсилка
  Колумбійські бойовики
  Колумбійські бойовики

  Колумбійські збройні сили розпочали пошукову операцію, аби встановити місце перебування іноземних журналістів

  Двоє голландських журналістів були викрадені в Колумбії бойовиками із марксистського угруповання ELN.

  Про це повідомляє Reuters.

  «Телевізійний журналіст Дерк Йоханес Болт та оператор Евгеніо Ернест Марі були захоплені під час роботи у регіоні Норте де Сандерс, що межує із Венесуелою», - йдеться у повідомленні.

  Колумбійські збройні сили розпочали пошукову операцію, аби встановити місце перебування іноземних журналістів. «Ми встановили, що члени Frente Hector, що входить до угруповання ELN викрали двох журналістів», - зазначили в армії Колумбії.

  Як повідомлялося, члени угруповання Національна армія звільнення (ELN) часто викрадають як колумбійців, так і іноземців заради викупу або політичного тиску. Наразі керівництво ELN веде перемовини із владою Колумбії з метою укладення широкого перемир'я та припинення конфлікту, що триває вже більше 50 років.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ