Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Корчак спростували всі звинувачення Соломатіної та позвалися на неї до суду

  • Розсилка
  Наталія Корчак - У Корчак спростували всі звинувачення Соломатіної та позвалися на неї до суду
  Наталія Корчак

  Судження мають суто суб’єктивний характер, а інформація є недостовірною, - НАЗК

  Ганна Соломатіна з 31 жовтня не очолює департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції. Про це заявило НАЗК, коментуючи заяви Соломатіної та її намір прийти на засідання комітету з питань запобігання корупції Верховної Ради.

  «Зважаючи на отриманий Національним агентством 15 листопада 2017 року лист від комітету з питань запобігання корупції Верховної ради України, вважаємо, що комітет наразі введено в оману, оскільки громадянка Соломатіна не займає вказану посаду керівника департаменту з 31 жовтня 2017 року», – заявило НАЗК.

  «Звертаємо увагу, що її судження мають суто суб’єктивний характер, а інформація є недостовірною і має бути перевірена судом. Відповідна позовна заява подана до Шевченківського районного суду м. Києва», – додали у НАЗК.

  На переконання відомства, «за таких обставин участь членів НАЗК у засіданні Комітету щодо цього питання до отримання відповідного рішення суду та результатів розгляду НАБУ відкритого кримінального провадження є неможливою».

  НАЗК запевняє, що воно відкрите до діалогу та співпраці з Верховною Радою, парламентськими комітетами, народними депутатами та іншими органами влади.

  «Діалог з приводу заяв колишнього керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Ганни Соломатіної за наявності кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань Національним антикорупційним бюро України 10 листопада 2017 року, є передчасним», – заявило при цьому відомство.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ