У Латвії розмістився батальйон НАТО для стримування Росії

  Окрім Латвії, батальйони військ НАТО дислокуються також у прикордонній із Росією Литві, Польщі та Естонії
  На базі «Адазі» поблизу Риги до виконання обов’язків зі стримування Росії заступив очолюваний Канадою багатонаціональний батальйон НАТО. На урочистій церемонії в Латвії Канаду представляв міністр оборони Харджит Саджан і начальник штабу оборони Джонатан Венс. Присутніми були також генсек НАТО Єнс Столтенберг та президент Латвії
  • 20 Червня, 08:24
  • Розсилка

  Окрім Латвії, батальйони військ НАТО дислокуються також у прикордонній із Росією Литві, Польщі та Естонії

  На базі «Адазі» поблизу Риги до виконання обов’язків зі стримування Росії заступив очолюваний Канадою багатонаціональний батальйон НАТО.

  На урочистій церемонії в Латвії Канаду представляв міністр оборони Харджит Саджан і начальник штабу оборони Джонатан Венс. Присутніми були також генсек НАТО Єнс Столтенберг та президент Латвії Раймондс Вейоніс.

  «Сьогодні для НАТО, Латвії та бойової групи - важливий день. Ми надсилаємо чіткий сигнал, що Канада впевнено підтримує своїх союзників і робить необхідне для збереження миру в країнах Балтії», - сказав командувач латвійської бойової групи підполковник Вейд Ратланд,

  Загалом у цій бойовій групі більш як 1000 осіб особового складу - з Албанії, Італії, Польщі, Словенії, Іспанії та Канади, які прибули до Латвії разом із технікою.

  Окрім Латвії, батальйони військ НАТО дислокуються також у прикордонній із Росією Литві, Польщі та Естонії.

  Як повідомляв Укрінформ, під час саміту НАТО у 2016-го Канада погодилася надіслати свої війська разом із технікою до Латвії та очолити багатонаціональний батальйон, який перебуватиме у країнах Балтії з метою стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина та Великобританія, які вже розгорнули свої війська у інших прикордонних із Росією державах-членах Північноатлантичного альянсу.

   

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ