У Москві затримали старшого брата ймовірного організатора теракту в Пітері

  Акрама Азімова затримали поблизу Москви
  Акрам Азімов, старший брат ймовірного організатора теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова, був затриманий російськими силовиками на автобусній зупинці в середу у Москві. На кадрах оперативної зйомки із затримання видно, що силовики виявили у Акрама Азімова у сумці на поясі гранату. Як повідомили у Слідчому комітеті Росії, це бойова
  • 20 Квiтня, 02:44
  • Розсилка
  Арешт Акрама Азімова
  Арешт Акрама Азімова

  Акрама Азімова затримали поблизу Москви

  Акрам Азімов, старший брат ймовірного організатора теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова, був затриманий російськими силовиками на автобусній зупинці в середу у Москві.

  На кадрах оперативної зйомки із затримання видно, що силовики виявили у Акрама Азімова у сумці на поясі гранату. Як повідомили у Слідчому комітеті Росії, це бойова граната РГД-5.

  «Федеральною службою безпеки РФ в рамках порушеної кримінальної справи за фактом терористичного акту 3 квітня в метрополітені Санкт-Петербурга 19 квітня в селищі Московське затриманий старший брат організатора злочину Азімов Акрам, 1988 року народження», - цитує ТАСС повідомлення Центру громадських зв'язків ФСБ Росії.  Нагадаємо, ФСБ Росії раніше затримала ймовірного організатора теракту у метро Санкт-Петербурга.

  У Аброра Азімова було вилучено бойовий пістолет з кількома патронами в магазині, мобільний телефон, коробку від мобільного телефону і зарядний пристрій.

  18 квітня Басманний суд Москви заарештував Азімова до 3 червня.

  Як повідомляв «Главком», 3 квітня у Петербурзі в метро стався вибух на перегоні між станціями «Сінна площа» та «Технологічний інститут». 

  Під час вибуху в метро Петербурга постраждала 51 людина, загинуло 15 осіб. Усіх жертв вибуху 5 квітня було впізнано.

  Сім’ям загиблих під час теракту виплатять по 1 млн рублів.

  Українців серед загиблих у метро немає.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ