Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У НАЗК розробили метод перевірки «способу життя» українських чиновників

  • Розсилка
  У НАЗК розробили метод перевірки «способу життя» українських чиновників

  Документ знаходиться на державній реєстрації в Міністерстві юстиції

  У Національному агентстві з питань запобігання корупції схвалено Порядок здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування.


  Відповідне рішення прийнято на засіданні НАЗК 18 травня, повідомляє прес-служба відомства.

  «Порядок визначає механізм здійснення агентством вибіркового моніторингу способу життя суб’єктів декларування з метою встановлення відповідності їх рівня життя наявними у них та членів їх сімей майна та одержаних ними доходів, згідно декларації», – сказано в повідомленні.

  Підставами для проведення такого моніторингу може стати інформація, яка надходить від фізичних осіб, громадських об’єднань, засобів масової інформації, правоохоронних органів і фактичних даних про невідповідність рівня життя конкретного суб’єкта декларування та/або членів його сім’ї, майна та отриманими доходами згідно його декларації.

  «Документ, розроблений робочою групою у складі представників НАЗК, Секретаріату Кабміну, Мін’юсту, НАБУ і громадськості, дозволить уніфікувати процедуру здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування», – наголошується в повідомленні.

  Порядок погоджено Громадською радою при НАЗК і провідними громадськими організаціями у сфері запобігання та протидії корупції, зараз документ знаходиться на державній реєстрації в Міністерстві юстиції. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ