У Північній Кореї стався землетрус

  Підземні поштовхи можуть викликати побоювання стосовно нових ядерних випробувань КНДР - експерт
  В ніч з четверга на п'ятницю стався землетрус на території КНДР магнітудою в 2,7 в Північній провінції Хамгьон, передає  Reuters. За інформацією видання, Метеорологічна адміністрація Кореї зафіксувала поштовхи магнітудою 2,7 на глибині близько 3 км в Північній провінції Хамгьон. За словами експертів, такі поштовхи можуть викликати побоювання
  • 13 Жовтня, 11:57
  • Розсилка

  Підземні поштовхи можуть викликати побоювання стосовно нових ядерних випробувань КНДР - експерт

  В ніч з четверга на п'ятницю стався землетрус на території КНДР магнітудою в 2,7 в Північній провінції Хамгьон, передає  Reuters.

  За інформацією видання, Метеорологічна адміністрація Кореї зафіксувала поштовхи магнітудою 2,7 на глибині близько 3 км в Північній провінції Хамгьон.

  За словами експертів, такі поштовхи можуть викликати побоювання стосовно нових ядерних випробувань КНДР, але на думку членів метеорологічного центру Південної Кореї, вони скоріш за все мали природній характер.

  «Вибух від випробування, яке відбулось 3 вересня, мало таку силу поштовхів, що тунелі в підземному випробувальному полігоні могли б впасти», - прокоментували у Метеорологічній адміністрації Кореї.

  За думкою вчених, що 6 ядерних випробувань, які були проведені Північною Корею на одній й тій самій території можуть привести до радіоактивного забруднення та виверження вулкану, крім того науковці зафіксували певні деформацію кори землі у цьому регіоні.

  Нагадаємо, Пхеньян видав нову політичну карту світу, де півострів Крим позначено як територію Росії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ