Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Порошенка запрацював виборчий штаб

  • Розсилка
  <div class="alt">Сергій Березенко</div>
<div></div>
<p></p> - У Порошенка запрацював виборчий штаб
  Сергій Березенко

  Фото Станіслава Груздєва

  При цьому Березенко не сказав, хто буде керівником штабу

  Заступник глави фракції Блок Петра Порошенка Сергій Березенко заявив, що у БПП збираються розпочинати виборчу кампанію, і вже запрацював виборчий штаб.

  Про це він сказав в інтерв’ю «Главкому».

  «Ми тільки-но збираємося починати кампанію, бо наразі сконцентровані на іншому. Насамперед, йдеться про отримання нашою церквою автокефалії. Я вважаю, що це сьогодні є важливішим для всієї нації», - зазначив Березенко.

  Він повідомив, що на сьогодні вже запрацював штаб. «Я не хочу розкривати деталей, думаю, що скоро ви самі побачите активні дії», - зауважив нардеп.

  При цьому Березенко не сказав, хто буде керівником штабу. «Чесно кажучи, ми поки не визначились із кандидатурою, але точно всі до одного фігуранти наших штабів, починаючи з 2014 року, будуть брати участь у цьому процесі. Просто кожен буде мати свій відрізок роботи», - заявив заступник глави фракції БПП.

  На запитання «Чи можна сказати, що керівником штабу Петра Порошенка є Петро Порошенко?» Березенко відповів: «Можна сказати, що Петро Порошенко є кандидатом у президенти в своєму штабі. Можливо, трошки більше, ніж просто кандидатом. Бо остаточні та базові рішення не можуть ухвалювати без його участі».

  Також він зауважив, що керівник виборчої кампанії БПП Ігор Гринів – «це потужний соціолог, аналітик і стратег».

  «Є відмінність між керівником кампанії і керівником штабу. Штаб – це як військо, це виключно тактика. А кампанія – це планування та стратегія. Пан Гринів як раз і є класичним керівником кампанії», - сказав Березенко.

  Також нардеп додав, що за власними дослідженнями БПП щодо рейтингів кандидатів наступних президентських виборів в Україні, Порошенко «зараз не займає перше місце, але різниця між кандидатами знаходиться в межах похибки».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ