Україна передала Росії списки заручників бойовиків

  6 вересня в Мінську учасники Тристоронньої контактної групи обговорюватимуть деталі великого обміну заручниками
  Українська сторона у Мінську на переговорах Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі в рамках пропозиції обміну полонених за формулою «309 на 87» передала представникам Росії списки заручників. Про це сказав керівник Об'єднаного центру Служби безпеки України з координації пошуку і звільнення незаконно
  • 7 Вересня, 12:51
  • Розсилка
  Обмін полоненими
  Обмін полоненими

  6 вересня в Мінську учасники Тристоронньої контактної групи обговорюватимуть деталі великого обміну заручниками

  Українська сторона у Мінську на переговорах Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі в рамках пропозиції обміну полонених за формулою «309 на 87» передала представникам Росії списки заручників.

  Про це сказав керівник Об'єднаного центру Служби безпеки України з координації пошуку і звільнення незаконно позбавлених волі осіб та заручників Юрій Кочанов на засіданні круглого столу на тему «Звільнені з полону: допомогти, не травмуючи».

  За його словами, він також є представником робочої підгрупи Тристоронньої контактної групи. «Вчора була чергова зустріч, під час якої велись переговори щодо визволення хлопців, які там (у полоні на Донбасі – ред.) перебувають», - сказав Качанов.

  Він нагадав про пропозицію української сторони на переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську щодо обміну полоненими за формулою «309 на 87».

  «Якщо пройтися по цифрах, мабуть, багато хто чув і інтерв'ю Юрія Тандіта: Україна надала списки і готова до широкого компромісу», - сказав Качанов.

  «На даний час ми хочемо забрати підтверджених, насамперед нами, 87 осіб, які перебувають в ОРДЛО, а готові віддати чи не віддати, а розглянути 309 осіб, які можуть бути переміщені за їхньої згоди на неконтрольовану територію», - заявив керівник Об'єднаного координаційного центру СБУ.

  Радник голови СБУ Юрій Тандіт підтвердив, що 6 вересня в Мінську учасники Тристоронньої контактної групи обговорюватимуть деталі великого обміну заручниками. 6 вересня представник України в гуманітарній робочої підгрупи ТКГ, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що українська сторона в Мінську очікує на відповідь РФ на пропозицію про обмін заручників за формулою «309 на 87».

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ