Україна запропонувала ЄС перейти до більш активної політики деокупації Криму

  Раніше позиція ЄС полягала у невизнанні окупації Криму, натомість України пропонує перейти до більш активної політики деокупації
  Заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявляє, що в рамках саміту «Україна-ЄС» представники Києва запропонували Європейському Союзу перейти до більш активної політики деокупації Криму. Єлісєєв в четвер в ефірі «5 каналу» заявив, що в рамках саміту «Україна-ЄС» в Києві сторони
  • 13 Липня, 23:11
  • Розсилка
  <p>Акція на підтримку територіальної цілісності України</p>

  Акція на підтримку територіальної цілісності України

  Раніше позиція ЄС полягала у невизнанні окупації Криму, натомість України пропонує перейти до більш активної політики деокупації

  Заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявляє, що в рамках саміту «Україна-ЄС» представники Києва запропонували Європейському Союзу перейти до більш активної політики деокупації Криму.

  Єлісєєв в четвер в ефірі «5 каналу» заявив, що в рамках саміту «Україна-ЄС» в Києві сторони обговорили логіку деокупації Криму, і якщо раніше позиція ЄС полягала у невизнанні окупації, то тепер Україна запропонувала перейти до політики більш активної деокупації.

  «Мова йде про більшу координацію в рамках міжнародних форумів і в рамках міжнародних організацій, зокрема, мова йде про напрацювання і підготовку нової резолюції - потужнішої резолюції в рамках Генеральної асамблеї ООН, співробітництво в рамках Ради безпеки ООН і ... посиленні режиму санкцій в контексті Криму», - сказав він.

  Заступник глави АП зазначив, що мова йде і про більш жорстке виконання вже існуючих санкцій. За його словами, час від часу в порти окупованого Росією Криму всупереч санкціям заходять кораблі під прапорами країн ЄС.

  Також сторони домовилися про більш активне співробітництво в питанні Донбасу.

  Заступник глави Адміністрації президента також розповів, що підсумкова декларація саміту «Україна-ЄС» не була прийнята через відсутність консенсусу.

  Раніше стало відомо, що Україна готує ряд ініціатив до наступної сесії Генеральної асамблеї ООН, зокрема, по деокупації Криму.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ