Україна займає шосте місце у світі за експортом пшениці

  Минулого року врожай пшениці зріс на 9%
  За підсумками 2016 року урожайність пшениці в Україні становила 4,2 т/га, що більше показників минулого року на 9%, проте це лише 25 результат у світі. [READ_MORE] Про це повідомляє прес-служба «Українського клубу аграрного бізнесу». Кращі показники має більшість європейських країн, Китай, Мексика, Єгипет, а найбільшу урожайність
  • 25 Лютого, 23:48
  • Розсилка
  Пшениця
  Пшениця

  Минулого року врожай пшениці зріс на 9%

  За підсумками 2016 року урожайність пшениці в Україні становила 4,2 т/га, що більше показників минулого року на 9%, проте це лише 25 результат у світі.  Про це повідомляє прес-служба «Українського клубу аграрного бізнесу».

  Кращі показники має більшість європейських країн, Китай, Мексика, Єгипет, а найбільшу урожайність пшениці показала Нова Зеландія - 9,09 т/га.

  «В той же час, Україна є шостим найбільшим експортером пшениці у світі та перебуває на 9-тому місці за обсягами виробництва. Частка пшениці у виробництві  продукції сільського господарства нашої країни становить 13%», - йдеться у повідомленні.

  Не зважаючи на суттєве відставання від провідних країн в урожайності, продуктивність виробництва пшениці в Україні зростає, резюмують аграрії.

  «За останні 5 років урожайність пшениці в Україні підвищилася на 30%, що свідчить про інтенсивний розвиток технологій та посилення перспектив на міжнародному ринку», - заявили в УКАБ.

  Як повідомляв «Главком», водночас в Україні значно знизилось виробництво горілки.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ