«Укроборонпром» передасть десантникам партію «летючих» танків

  Танк Т-80 розганяється до 70 кілометрів за годину
  Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод», що входить до складу концерну «Укроборонпром», підготувало до передачі чергову партію основних бойових танків Т-80 для Високомобільних десантних військ України. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому». «За свої швидкісні
  • 19 Травня, 07:59
  • Розсилка
  Танк Т-80
  Танк Т-80

  Танк Т-80 розганяється до 70 кілометрів за годину

  Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод», що входить до складу концерну «Укроборонпром», підготувало до передачі чергову партію основних бойових танків Т-80 для Високомобільних десантних військ України.

  Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

  «За свої швидкісні властивості, який забезпечує газотурбінний двигун з максимальною потужністю у 1250 к.с., що розганяє Т-80 до 70 км/год, у військах цей танк називають «летючим», - повідомили в концерні.

  Після ремонту кожен танк пройшов випробування на полігоні, під час якого були перевірені всі системи, включаючи виконання стрільб та пробіг на 100 кілометрів на спеціальному танкодромі.

  Саме цей процес і зафільмувала прес-служба «Укроборонпрому». На відео зафіксована перевірка точності вогню зі 125-мм гармати, сила пострілу якої викорчувала стовп, а також ходові випробування, в тому числі подолання спеціальної гірки.  «Главком» також повідомляв, що Міністерство оборони та концерн «Укроборонпром» відновлюють на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Інститут танкових військ України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ