Усі члена НАТО шукають, як зупинити Росію – глава МЗС Канади

  З іншого боку, йде пошук міцного діалогу, аби уникнути ескалації
  Стратегія НАТО стосовно Росії передбачає з одного боку – потужні заходи стримування, а з іншого – постійний пошук діалогу. Про це в інтерв'ю виданню Diplomat & International Canadaрозповів міністр закордонних справ Канади Стефан Діон. [READ_MORE] «Усі члени НАТО колективно забезпечують потужне стримування неприйнятної
  • 17 Жовтня, 2016, 08:09
  • Розсилка

  З іншого боку, йде пошук міцного діалогу, аби уникнути ескалації

  Стратегія НАТО стосовно Росії передбачає з одного боку – потужні заходи стримування, а з іншого – постійний пошук діалогу. Про це в інтерв'ю виданню Diplomat & International Canadaрозповів міністр закордонних справ Канади Стефан Діон.  «Усі члени НАТО колективно забезпечують потужне стримування неприйнятної поведінки Росії, у той же час шукаючи міцного діалогу, аби уникнути ескалації», - сказав Діон.

  За його словами, Канада дотримується тієї ж стратегії. «Це не моя стратегія, а НАТО та наших союзників. Усі роблять так, окрім Канади у минулому – втім, тепер і ми теж», - наголосив дипломат.

  Він нагадав, що під час Варшавського саміту улітку цього року НАТО ухвалило кілька важливих рішень, направлених на підвищення безпеки Європи, зокрема вирішило розмістити війська у прикордонних із Росією країнах. «Головною метою стримування є уникнення конфліктів. Демонструючи рішучість, союзники по НАТО прагнуть відрадити потенційних противників від використання військових засобів замість дипломатичних», - пояснив Діон.

  Він додав, що задля захисту своїх членів та збереження стабільності у Європі, «НАТО буде об’єднаним та готовим відповісти на загрози з усіх напрямків».

  Нагадаємо, під час Варшавського саміту НАТО Канада погодилася надіслати військовий батальйон близько 500 осіб разом із технікою на постійну місію у Латвію для стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина та Великобританія, які розгорнуть свої війська у інших прикордонних із Росією державах-членах Північноатлантичного альянсу.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ