Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Узбекистан вперше розкрив дані щодо своїх золотовалютних резервів

  • Розсилка
  Узбекистан вперше розкрив дані щодо своїх золотовалютних резервів

  Президент країни прийняв рішення оприлюднити низку економічних показників

  Обсяг золотовалютних резервів Узбекистану складає $26 млрд, повідомив перший заступник голови Центробанку країни Тимур Ішметов.

  «Золотовалютні резерви Узбекистану з початку осені збільшилися на $750 млн і на 1 листопада досягли $26 млрд», - сказав він.

  Раніше інформація по золотовалютним резервам вважалася в республіці конфіденційною.
  Як зазначив перший заступник голови Центробанку, нещодавно президентом країни було прийнято рішення, за яким низка економічних даних буде оприлюднена. «З 1 січня кожне відомство, включаючи Центробанк, будуть офіційно публікувати золотовалютні резерви, показники грошової маси і все економічні показники. І ось сьогодні ми перший раз офіційно оголошуємо суму золотовалютних резервів», - сказав він.

  Ішметов зазначив, що в рамках підготовки до лібералізації валютної політики низка експертів задавався питанням, чи вистачить у країни резервів.

  «Ми намагалися пояснити, що не збираємося витрачати накопичені за ці роки золотовалютні резерви, і оголосили, що курс буде формуватися виходячи з ринкових принципів. Позитивний результат - ми початковий період пройшли без вливання валютних ресурсів з боку держави, Центрального банку», - підкреслив він.

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ