В Архангельську до приїзду Путіна на асфальт поклали паркет

  Місцеві ЗМІ відзначили, що «такого не було, навіть коли в місто приїжджав Хрущов»
  В Архангельську до міжнародного форуму за участю президента Росії Володимира Путіна поверх асфальту поклали доріжку з паркету. Відповідні фото публікують місцеві жителі у соцмережах.  Місцева влада виклала доріжку напередодні міжнародного форуму «Арктика - територія діалогу», який пройде в Архангельську 29 і 30 березня. Захід
  • 20 Березня, 18:03
  • Розсилка

  Місцеві ЗМІ відзначили, що «такого не було, навіть коли в місто приїжджав Хрущов»

  В Архангельську до міжнародного форуму за участю президента Росії Володимира Путіна поверх асфальту поклали доріжку з паркету.

  Відповідні фото публікують місцеві жителі у соцмережах. 

  Місцева влада виклала доріжку напередодні міжнародного форуму «Арктика - територія діалогу», який пройде в Архангельську 29 і 30 березня. Захід повинен відвідати Володимир Путін, взявши участь в засіданні «Людина в Арктиці».  Паркет викладений від морського річкового вокзалу до Північного федерального університету імені Ломоносова. 

  Місцеві ЗМІ відзначили, що «такого не було, навіть коли в місто приїжджав Хрущов».

  Представник міської адміністрації Архангельська заявив, що паркет потрібен для того, щоб «гості могли прогулятися». Також він пояснив, що роботи з асфальтування проходять влітку, тому зараз тимчасове покриття дозволить уникнути калюжі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ