В Кремлі неоднозначно відреагували на головний доктринальний документ США

  Москва вважає, що Вашингтон не готовий прийняти втрату свого домінування
  Речник президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував публікацію в США стратегії національної безпеки. Його словами навіть при швидкому ознайомленні із даним документом по частині РФ можна побачити імперіалістичний характер американської стратегії національної безпеки. Окрім того в даному документі, на думку Пєскова, чітко проглядається небажання
  • 19 Грудня, 2017, 13:17
  • Розсилка
  <span>Дмитро Пєсков</span>
  Дмитро Пєсков

  Москва вважає, що Вашингтон не готовий прийняти втрату свого домінування

  Речник президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував публікацію в США стратегії національної безпеки. Його словами навіть при швидкому ознайомленні із даним документом по частині РФ можна побачити імперіалістичний характер американської стратегії національної безпеки.

  Окрім того в даному документі, на думку Пєскова, чітко проглядається небажання Вашингтону відмовитися від ідеї однополюсного світу, де панують США, і неготовність прийняти те, що світ став багатополюсним. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  Речник очільника РФ заявив, що Москва не згодна із тим, що США бачать в їх країні загрозу. При цьому позитивом для Пєскова була теза в американській стратегії національної безпеки щодо готовності співпрацювати там, де це відповідатиме інтересам США.  

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ