До міської ради Львова крізь кордон Нацгвардії прорвалися активісти
![До міської ради Львова крізь кордон Нацгвардії прорвалися активісти](/img/article/3557/62_main-v1465460704.jpg)
Сьогодні на сесії міськради очікується розгляд питання щодо сміттєзвалища під Львовом, де сталася пожежа
Близько 9.00 Нацгвардійці та поліцейські приїхали до Львівської міськради, де сьогодні о 10:00 має відбутися сесія міськради, під час якої очікується розгляд питання щодо сміттєзвалища під Львовом, де сталися пожежа і зсув.
Активісти почали збиратися під стінами мерії. Для охорони будівлі залучили Нацгвардію. Бійці вишукувалися по периметру приміщення. Усього правоохоронців кілька сотень.
Біля міськради було застосовано перцевий газ. Однак з якого боку - наразі невідомо.
У холі міської ради також перебуває кілька десятків бійців НГУ. Вони створили коридор для того, щоб працівники Львівської міської ради і преси могли зайти всередину. Частину активістів, які прийшли на пікет в одязі військового зразка без шевронів, не пропускають. При цьому частина активістів прорвалася до будівлі.
Коментарі — 0