В Росії визнали, що у них немає грошей на виплати пенсій

  У Пенсійному фонді дефіцит коштів, - екс-міністр РФ
  Екс-міністр фінансів, голова Центру стратегічних розробок Олексій Кудрін заявив, що в уряду не залишилося ресурсів, щоб платити пенсіонерам нинішню пенсію. Про це він повідомив в інтерв'ю «Аргументам і фактам». «Скажу прямо: так, не залишилося. Дивіться, в 2016 р. держава вперше порушила свої зобов'язання і не провела індексацію
  • 16 Листопада, 2017, 12:07
  • Розсилка
  Фото Reuters

  У Пенсійному фонді дефіцит коштів, - екс-міністр РФ

  Екс-міністр фінансів, голова Центру стратегічних розробок Олексій Кудрін заявив, що в уряду не залишилося ресурсів, щоб платити пенсіонерам нинішню пенсію. Про це він повідомив в інтерв'ю «Аргументам і фактам».

  «Скажу прямо: так, не залишилося. Дивіться, в 2016 р. держава вперше порушила свої зобов'язання і не провела індексацію пенсій для всіх пенсіонерів. Одноразова виплата в розмірі 5000 руб. не компенсувала те, що люди недоотримали. Зараз обговорюється обмеження виплат працюючим пенсіонерам. Це все - наслідок дефіциту коштів у Пенсійному фонді», - сказав він.

  Кудрін також підкреслив, що за останні 7 років витрати на пенсії зросли на 3% ВВП (близько 2,5 трлн рублів на рік).

  «Майже стільки ж, скільки ми витрачаємо на освіту в країні. Виходить, щоб платити навіть нинішні пенсії, нам потрібно відмовитися від інвестицій в освіту, медицину, будівництво нових доріг, майбутнього наших дітей», - додав екс-міністр.

  Кудрін запевнив, що підвищення пенсійного віку є необхідним заходом для підвищення пенсійних виплат.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ