В школах у зоні АТО з 1 вересня чергуватиме поліція
![В школах у зоні АТО з 1 вересня чергуватиме поліція](/img/article/3682/1_main-v1471713497.jpg)
Перед початком навчального процесу спільно зі ДСНС буде проведено перевірку території кожної школи
З 1 вересня у школах у зоні АТО чергуватимуть співробітники поліції. Про це повідомив начальник ГУ НП у Донецькій області В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook.
«У зоні АТО з 1 вересня в кожній школі будуть чергувати групи співробітників поліції. Це потрібно і дорослим, і дітям, які практично щодня знаходяться під обстрілами», - зазначив Аброськін.
Також він повідомив, що перед початком навчального процесу спільно зі ДСНС буде проведено перевірку території кожної школи на наявність вибухонебезпечних предметів.
«Готуємо пам’ятки для дітей про їхні дії в разі нестандартної ситуації - при знаходженні вибухонебезпечних предметів, правила дорожнього руху та інші теми ювенальної превенції», - додав він.
Коментарі — 0