Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні створять єдиний реєстр ветеранів

  • Розсилка
  На базі Єдиного державного реєстру ветеранів створять онлайн систему «Е-ветеран» – єдину систему обліку, де кожен ветеран буде мати власний «кабінет» - В Україні створять єдиний реєстр ветеранів
  На базі Єдиного державного реєстру ветеранів створять онлайн систему «Е-ветеран» – єдину систему обліку, де кожен ветеран буде мати власний «кабінет»

  «Це надасть можливість кожному з ветеранів отримувати державні послуги або консультування в онлайн-режимі» – сказала Фріз

  В Україні створять Єдиний державний реєстр ветеранів. Про це під час презентації діяльності Міністерства у справах ветеранів у парламенті повідомила профільний міністр Ірина Фріз.

  За її словами, на базі Єдиного державного реєстру ветеранів створять онлайн систему «Е-ветеран» – єдину систему обліку, де кожен ветеран буде мати власний «кабінет».  «Це надасть можливість кожному з ветеранів отримувати державні послуги або консультування в онлайн-режимі. Відстежувати статус розгляду власних документів, вступати в безпосередню комунікацію з працівниками міністерства» – сказала Фріз.

  Також під онлайн-систему «Е-ветеран» створять мобільний додаток.

  Міністр повідомила, що низка міжнародних партнерів виявила бажання допомогти у створенні такого проекту, але які саме ці партнери – не сказала.

  Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада України призначила нардепа Ірину Фріз міністром у справах ветеранів. Фріз назвала чотири напрямки роботи Міністерства ветеранів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ