В Ужгороді горить будівля СІЗО

  Усіх затриманих, що перебували в СІЗО, евакуювали
  Сьогодні в Ужгороді (обласний центр Закарпаття) зайнялася будівля СІЗО, горить дах. Наразі там працюють пожежники та рятувальники - загалом 11 машин техніки та 40 чоловік особового складу. Про це Укрінформуповідомили в прес-службі УДСНС в області.  [READ_MORE] [GALLERY_BLOCK] «Постраждалих та загиблих немає, усіх затриманих, що
  • 1 Грудня, 2016, 15:26
  • Розсилка
  Пожежа в будівлі СІЗО в Ужгороді
  Фото: Закарпаття онлайн
  Пожежа в будівлі СІЗО в Ужгороді

  Усіх затриманих, що перебували в СІЗО, евакуювали

  Сьогодні в Ужгороді (обласний центр Закарпаття) зайнялася будівля СІЗО, горить дах. Наразі там працюють пожежники та рятувальники - загалом 11 машин техніки та 40 чоловік особового складу.

  Про це Укрінформуповідомили в прес-службі УДСНС в області. 

  «Постраждалих та загиблих немає, усіх затриманих, що перебували в СІЗО, вивезли, 9 чоловік довелося евакуйовувати. Усі вони доставлені в безпечне місце. Наразі рятувальники із пожежниками працюють над локалізацією пожежі. У гасінні задіяні загалом 11 одиниць рятувальної техніки з міста та району, працюють 40 чоловік особового складу», - повідомила Наталія Батир, керівник прес-служби УДСНС в Закарпатській області. 

  Поки що про причини пожежі невідомо - деталі стануть відомі згодом, коли на місці попрацюють слідчі, сказала вона.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ