Якутська газета попередила про кремлівську пропаганду


  Газета «Якутськ вечірній» розмістила в розділі телепрограми попередження про можливі «неправдиві відомості» в програмах центральних каналів, пише УНІАН з посиланням на «Дождь». У повідомленні наголошується, що телеканали «НТВ» і «Росія» найчастіше помічені в допущенні «спотворень і
  • 28 Травня, 2016, 21:30
  • Розсилка
  Газета «Якутськ вечірній»
  Газета «Якутськ вечірній»

  Газета «Якутськ вечірній» розмістила в розділі телепрограми попередження про можливі «неправдиві відомості» в програмах центральних каналів, пише УНІАН з посиланням на «Дождь».

  У повідомленні наголошується, що телеканали «НТВ» і «Росія» найчастіше помічені в допущенні «спотворень і неправдивих відомостей» у своєму ефірі.

  Четвертого березня телеканал НТВ випустив фільм під назвою «Боржники держдепу», в якому йшлося про те, що газета «Якутськ вечірній» отримувала кошти з іноземних джерел, пов'язаних із державним департаментом США.

  Нагадаємо, як повідомляв «Главком», нещодавно російською пропагандою обурилися польські ЗМІ. Польський журнал Newsweek опублікував матеріал, у якому визнав, що жертвою російської пропаганди стала не лише Україна, а й Польща.

  Саме західну сусідку України російські і сепаратистські ЗМІ демонізують, звинувачуючи в допомозі Україні і начебто організації усіляких провокацій. Останнє повідомлення, яке обурило поляків, було про те, що начебто офіційний Київ домовився з Польщею про зрив Мінських угод. Такий фейк у світ запустила російська пропагандистська машина.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ