За крадіжку шоколадок Roshen чоловіка засуджено до двох років в’язниці

  На рахунку обвинуваченого, який має на утриманні чотирьох дітей, це вже друга крадіжка за останні два роки
  Печерський райсуд Києва засудив уродженця Києво-Святошинського району до двох років і чотирьох місяців в’язниці за крадіжку шоколадок Roshen. Про це стало відомо «Главкому» з вироку суду від 12 квітня. За матеріалами справи, 6 червня минулого року чоловік, перебуваючи у магазині «Сільпо» (ТРЦ «Гулівер»),
  • 20 Квiтня, 13:00
  • Розсилка
  Шоколадка Roshen «Чайка»
  Шоколадка Roshen «Чайка»

  На рахунку обвинуваченого, який має на утриманні чотирьох дітей, це вже друга крадіжка за останні два роки

  Печерський райсуд Києва засудив уродженця Києво-Святошинського району до двох років і чотирьох місяців в’язниці за крадіжку шоколадок Roshen.

  Про це стало відомо «Главкому» з вироку суду від 12 квітня.

  За матеріалами справи, 6 червня минулого року чоловік, перебуваючи у магазині «Сільпо» (ТРЦ «Гулівер»), взяв плитки темно-молочного шоколаду Roshen «Чайка» в кількості 20 штук вартістю 11 гривень 90 копійок кожна. Потім поклав шоколадки до свого рюкзака та намагався вийти з магазину, але був затриманий охоронцем.

  У суді обвинувачений щиро розкаявся у скоєному і просив його суворо не карати.

  Разом з тим суд узяв до уваги непогашену судимість за іншу крадіжку і в сукупності злочинів Печерський райсуд вважає неможливим виправлення чоловіка без ізоляції від суспільства. А тому реальний термін ув’язнення необхідний для виправлення обвинуваченого, запобігання скоєнню ним нових злочинів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ