Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  За робочий день, який Гройсман провів на форумі Порошенка, заплатять українці

  документ
  • Розсилка
  Володимир Гройсман заявив про підтримку Петра Порошенка на виборах президента 2019 року - За робочий день, який Гройсман провів на форумі Порошенка, заплатять українці
  Володимир Гройсман заявив про підтримку Петра Порошенка на виборах президента 2019 року

  Гройсман не лише взяв участь у форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», але і виступив на цьому заході

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 29 січня не перебувала у відпустці, відрядженні або лікарняному. Про це свідчить текст офіційної відповіді, отриманої агентством «Українські новини» на відповідний інформаційний запит з приводу діяльності голови вітчизняного уряду в цей день.

  Варто нагадати, що саме 29 січня ц.р. у столиці, в Міжнародному виставковому центрі, відбувся форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», в рамках якого президент України Петро Порошенко оголосив про свою участь у виборах-2019. Серед учасників і гостей цього політичного заходу був помічений і прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

  З відповіді, отриманої із секретаріату уряду України, цей день був зарахований прем'єр-міністру Гройсману як повністю робочий. І, відповідно, за нього прем'єру була нарахована заробітна плата.

  «Заробітна плата прем'єр-міністру України нараховується і виплачується відповідно до постанови Кабінету міністрів від 20.04.2016 №304 «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється закон України «Про державну службу», - зазначається в офіційній відповіді за підписом заступника Директора департаменту інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ Роксолани Стадник.


  295c653b0352b88-screenshot-3

  Тобто з фонду, який формується за рахунок відрахувань із надходжень від платників податків.
  Слід нагадати, що прем'єр Гройсман не тільки взяв участь у форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», але і виступив на цьому заході. Глава українського Кабінету міністрів заявив про підтримку чинного президента Петра Порошенка на виборах 2019 року.

  За словами прем'єра, він завжди знаходив підтримку президента, коли у нього були ініціативи, і навпаки.

  Зважаючи на дану ситуацію, варто згадати про певне положення закону України «Про вибори президента України». Зокрема, стаття 64 доволі чітко визначає «Обмеження щодо ведення передвиборної агітації»:
  1. Участь у передвиборній агітації забороняється:
  1) особам, які не є громадянами України;
  2) органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост президента України).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ