Засновник Amazon став найбагатшою людиною світу, обійшовши Гейтса

  Статки Джеффа Безоса перевищили $90 млрд
  Засновник і гендиректор Amazon Джефф Безос завдяки зростанню вартості акцій його компанії став найбагатшою людиною в світі, обійшовши колишнього главу Microsoft Білла Гейтса. Про це повідомляє агентство Bloomberg. Гейтс займав перший рядок індексу мільярдерів з 2013 року. Котирування паперів Amazon зросли під час торгів у четвер на 1,2%, і статки
  • 27 Липня, 17:55
  • Розсилка
  Гендиректор Amazon Джефф Безос
  Гендиректор Amazon Джефф Безос

  Статки Джеффа Безоса перевищили $90 млрд

  Засновник і гендиректор Amazon Джефф Безос завдяки зростанню вартості акцій його компанії став найбагатшою людиною в світі, обійшовши колишнього главу Microsoft Білла Гейтса. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

  Гейтс займав перший рядок індексу мільярдерів з 2013 року.

  Котирування паперів Amazon зросли під час торгів у четвер на 1,2%, і статки Безоса, що володіє 17% акцій компанії, збільшилися більш ніж на $1 млрд і перевищили $90 млрд.

  Акції Amazon дорожчають в очікуванні квартальної звітності компанії, яка буде оприлюднена після закриття ринку. Аналітики прогнозують зростання виручки компанії на 22%, до $37,2 млрд, і прибуток в розмірі $1,42 у розрахунку на акцію. З початку року капіталізація Amazon зросла більш ніж на 40%, до $503,2 млрд.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ