Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зігмар Габріель виклав власне бачення політики щодо Ірану

  • Розсилка
  Зігмар Габріель - Зігмар Габріель виклав власне бачення політики щодо Ірану
  Зігмар Габріель

  Головний німецький дипломат закликав розмежовувати угоду 2015 року і регіональну політику Тегерану

  В четвер 11 січня 2018 року очільник німецького зовнішньополітичного відомства Зігмар Габріель виклав основи власного бачення того, якою має бути політика країн ЄС і США щодо Ірану. На його думку із одного боку країни Євроатлантичної спільноти мають спільно протидіяти діяльності Тегерану щодо розробки балістичних ракет і підтримці уряду Башара Асада у процесі громадянської війни в Сирії.

  Проте із іншого боку країни ЄС і США мають зберегти угоду 2015 року, яка накладала обмеження на іранську ядерну програму. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  Дані тези Зігмар Габріель виклав в рамках зустрічі із своїми візаві із Великої Британії, Франції, ЄС і Ірану. На думку керівника МЗС ФРН американці справедливо піднімають питання щодо особливостей зовнішньої політики Тегерану на Близькому Сході.

  Однак при цьому, як зазначив Габріель, необхідно розмежовувати угоду 2015 року і регіональну політику Ірану. Очільник німецького зовнішньополітичного відомства закликав до серйозної розмови щодо політики Тегерану в Ємені, Сирії і Лівані. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ