Президент, урядовці та... веселий митрополит. Як у столиці вшанували жертв Голодомору

  На території Національного музею «Меморіал жертв Голодоморів» пройшли жалобні заходи
  Сьогодні по всій Україні вшановують пам'ять жертв Голодоморів - геноциду української нації в 1932-1933 роках. На заходи з вшанування пам'яті жертв голодоморів у столиці прибули президент Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, урядовці, церковні діячі. Президент Порошенко під час заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в
  • Станіслав Груздєв
  • 26 Листопада, 2016, 19:04
  • Розсилка

  На території Національного музею «Меморіал жертв Голодоморів» пройшли жалобні заходи

  Сьогодні по всій Україні вшановують пам'ять жертв Голодоморів - геноциду української нації в 1932-1933 роках.

  На заходи з вшанування пам'яті жертв голодоморів у столиці прибули президент Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, урядовці, церковні діячі.

  Президент Порошенко під час заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні наголосив, що геноцид тридцятих років минулого століття став прямим наслідком втрати державності в двадцятих роках.

  Глава держави не став уникати політики і прозорих натяків на своїх опонентів. Порошенко зазначив, що окупація України радянською Росією стала можливою внаслідок роз’єднання та внутрішніх чвар політичних сил молодої української держави, які входили і виходили з коаліцій; розгойдували вулицю; плели один проти одного інтриги і навіть піднімали повстання.   «Звісно, і незалежність не гарантує від неврожаїв, але всі знають: в сусідніх з СРСР країнах українців не нищили конфіскацією їжі. Тож очевидно: збережи Україна свою самостійність, жодних спланованих голодоморів не було би також», - підкреслив Петро Порошенко під час заходу, що відбувся у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору».  Станіслав Груздев, «Главком»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ