Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Визначено місто-господаря чемпіонату світу – 2019 з кросу та інші рішення ради ІААФ

  • Розсилка
   Визначено місто-господаря чемпіонату світу – 2019 з кросу та інші рішення ради ІААФ

  У Монако відбулось засідання ради ІААФ

  Упродовж двох днів, 30 листопада – 1 грудня, у Монако тривало засідання ради ІААФ.

  Серед питань, які на ньому обговорювали, було визначення міст-господарів командного чемпіонату світу – 2018 зі спортивної ходьби і чемпіонату світу – 2019 з кросу. Згідно з рішенням ради ІААФ, скороходи поїдуть до Тайцана (Китай), а майстри кросу – до Орхуса (Данія).

  Радою ІААФ були затверджені кваліфікаційні нормативи на чемпіонат світу і чемпіонат світу U18 наступного року у Лондоні і Найробі відповідно, а також розклади чемпіонату світу U18 і всесвітніх естафет ІААФ на Багамах наступного року.

  З 1 січня 2017 року фіксуватимуться світові рекорди зі спортивної ходьби на 50 км серед жінок. Крім того буде запущено проект з виготовлення електронної системи визначення втрати контакту скорохода з поверхнею, а саме його двох демонстраційних прототипів – для тренувань і змагань. Проект завершиться через 18 місяців, після чого його результати розгляне Комітет зі спортивної ходьби і надасть відповідні пропозиції до зміни правил технічному комітету, які потрібно буде затвердити Радою. Метою є можливість випробувати систему на змаганнях перед чемпіонатом світу – 2019.

  У другий день робоча група ІААФ зробила доповідь щодо питання Росії. У цей день значну увагу також приділили питанням антидопінгу, а Комісія атлетів ІААФ висловила свою підтримку реформі. Нагадаємо, що 3 грудня на спеціальному Конгресі ІААФ розглянуть реформу, пропозиції до якої викладені у документі під назвою «Час для змін». А сьогодні, 2 грудня, стануть відомі імена найкращих легкоатлетів світу 2016 року.

  Джерело: Федерація легкої атлетики України

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ