Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Альберто Саласар: Я вірю в чистий спорт

  • Розсилка
  Альберто Саласар: Я вірю в чистий спорт

  Тренер Мо Фари спростував обвинувачення щодо використання заборонених препаратів

  Тренер британського бігуна Мо Фари Альберто Саласар заявив, що інформація про застосування заборонених препаратів у його спортивній групі, представлена в доповіді Американського антидопінгового агентства (USADA), є помилковою.

  «Як я вже неодноразово зазначав, успіхи, досягнуті моїми спортсменами, пов'язані з важкою і самовідданою працею. Я вірю в чистий спорт і методичний підхід до тренувань.

  Щоб прояснити питання, я ніколи не використовував тестостерон, будучи спортсменом, у мене ніколи не було «подвійних» рецептів на тестостерон і я ніколи не нав'язував застосування тестостерону спортсменам. Необґрунтовані спекуляції з боку USADA просто помилкові.

  Так само здогад USADA щодо ін'єкцій L-карнітину теж неправильний. Докази було представлено USADA, вони спростовують їх, нічим не підкріплюючи свої припущення, – докази, які USADA мала зібрати, перш ніж видавати хибні припущення як факти.

  Я зробив більше, ніж будь-який тренер, постійно спростовуючи помилкові звинувачення в порушеннях, яких не було. Я співпрацював повною мірою, добровільно відповів на питання USADA під присягою і надав тисячі документів.

  Мені і моїм спортсменам нічого приховувати, і ми нічого не приховуємо.
  Мені особливо неприємно, що особиста медична документація атлетів відкрито публікується, цьому немає жодних виправдань», – зазначив Саласар.

  Джерело: mir-la.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ