Бондаренко залишився без медалі чемпіонату світу в Лондоні

Чемпіоном світу став катарський стрибун у висоту Мутаз Баршим

На чемпіонаті світу в Лондоні завершилися чоловічі змагання зі стрибків у висоту, де одним з претендентів на медалі був український спортсмен, чемпіон світу-2013, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 Богдан Бондаренко.

На жаль, Богдан не зміг впевнено почати виступи, взявши висоту 2.25 м тільки з третьої спроби. Наступним кордоном для 27-річного атлета стала позначка в 2.32 м, але вона йому так і не підкорилася. Можливо, причиною тому стала травма стопи, про яку спортсмен говорив раніше.

Відзначимо, що рекорд Бондаренка за всю кар'єру - 2.42 м, а в поточному сезоні він максимально брав планку 2.32 м.

Переможцем же з результатом 2.35 м став катарський стрибун у висоту Мутаз Баршим, друге місце у росіянина Данила Лисенка (2.32 м), який виступає під нейтральним прапором, а третім сенсаційно став сирієць Газаль (2.29 м)