Бундесліга. «Боруссія» Д Ярмоленка вириває перемогу на останніх хвилинах

Гравці «Боруссії» Дортмунд

Український півзахисник «жовто-чорних» Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі

«Боруссія» Д на своєму полі здобула вольову перемогу над «Хоффенхаймом» (2:1) у матчі 17-го туру чемпіонату Німеччини.

«Боруссія» Д з самого початку володіла ігровою перевагою і створила кілька відмінних моментів, але в підсумку пропустила першою. В результаті провалу на лівому фланзі оборони «джмелів» Павло Кадержабек прострілив на Марка Ута, а той з кількох метрів вразив порожній кут.

Відігралася команда Петера Штегера лише на 63-й хвилині. Штефан Пош збив Шінджі Кагаву і суддя поставив пенальті. З точки впевнено пробив П'єр-Емерік Обамеянг.

А за хвилину до кінця основного часу дортмундці забили вирішальний м'яч. Після розрізає передачі Крістіан Пулішіч опинився біля воріт і одним рухом ефектно перекинув воротаря гостей Олівера Бауманна, а другим поцілив у порожні ворота з двох метрів.

Ця перемога стала для «Боруссії» Д другою під керівництвом нового головного тренера команди Петера Штегера, який на минулому тижні змінив Петера Боса.

Український півзахисник «жовто-чорних»  Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі. Він був дуже активний і мав кілька можливостей для голу. На 73-й хвилині замість екс-лідера «Динамо» в гру увійшов Махмуд Дахуд.

«Боруссія» Д набрала 28 очок і піднялася на четверте місце. «Хоффенхайм» з 26 балами опускається на сьому позицію.