Бундесліга. «Шальке» разом з Коноплянкою обіграли «Фрайбург»

Ця перемога дозволила «Шальке» піднятися на четверте місце з 20 очками в активі

«Шальке» на виїзді мінімально переграв «Фрайбург» (1:0) в матчі 11-го туру чемпіонату Німеччини.

Ключовий епізод матчу стався на 62-й хвилині. Даніель Каліджурі намагався виконати подачу з правого флангу, але м'яч рикошетом від захисника «Фрайбурга» влетів у ворота.

Український півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка вийшов на поле в стартовому складі, а на 65-й хвилині був замінений на Аміна Харита. В середині першого тайму у вихованця «Дніпр»а був шикарний момент для взяття воріт. Він вийшов один на один з голкіпером, але потрапив в штангу.

Ця перемога дозволила «Шальке» піднятися на четверте місце з 20 очками в активі. У «Фрайбурга» залишилося вісім пунктів і він опустився на 16-у позицію.

У наступному турі гельзенкірхенці зіграють вдома з «Гамбургом», а «Фрайбург» поїде в гості до «Вольфсбургу»