Чемпіонат Німеччини. «Шальке» Коноплянки здолав «Баєр»

«Байєр» - «Шальке». Фото: bkru.co

«Шальке» обходить «Байєр» і з 40 очками займає третю позицію

У матчі 24 туру німецької Бундесліги леверкузенський «Баєр» не зміг створити серйозних проблем команді Доменіко Тедеско.

Перед грою «Баєр» випереджав «Шальке» на одне очко і в разі перемоги міг одноосібно посісти другу сходинку у турнірній таблиці. Однак, гра у фармацевтів не задалася від самого початку – вже на 11-й хвилині Гвідо Бурґшталлер розібрався із захисниками і вийшов один на один проти Бернда Лено, точно пробивши у лівий нижній кут.

А наприкінці першого тайму леверкузенці залишились у меншості – Доменік Кор примудрився отримати дві жовті картки за 6 хвилин, залишивши свою команду у меншості.

Не дивно, що весь другий тайм ініціативу тримав «Шальке», що вилилося у серію гострих моментів. Найгострішим був Емболо - півзахисник запоров кілька виходів віч-на-віч, але один з них призвів до пенальті у ворота Баєра. Набіль Бенталеб був точний - 0:2.

Таким чином, «Шальке» обходить «Байєр» і з 40 очками займає третю позицію, в той час як леверкузенці спустилися на п'яте місце з 38 очками.