«Динамо» розгромило «Карпати» у Львові завдяки хет-трику Циганкова

Кияни взяли впевнений реванш за поразку у першому колі

Київське «Динамо» повернулося на друге місце у турнірній таблиці чемпіону України. Принаймні, на добу.

У матчі 18-го туру столичні футболісти на виїзді виграли у львівських «Карпат», таким чином, взявши реванш за поразку у першому колі.

Загалом, гра запам’ятається великою кількістю фолів і жовтих карток.

За такого перебігу більше пощастило киянам. У середині першого тайму Циганков наважився на удар з далекої відстані зі штрафного. І м’яч після рикошету від гравця, що стояв у стінці, красиво залетів у «дев’ятку» воріт.

А на початку другої половини Циганков зняв усі питання про переможця зустрічі, отримавши вільний простріл після передачі Шапаренка та пробивши з-під захисника у дальній кут.

Не пішов з поля без забитого м’яча і сам Шапаренко. Наприкінці зустрічі він скористався пасом Вербича та виходом майже віч-на-віч з воротарем.

А у компенсований час Віктор Циганков скористався розпачем гравців «Карпат» та оформив хет-трик.

Отож, на зимову перерву «Динамо» пішло, відстаючи від «Шахтаря» на сім очок. У неділю киян з другого місця може потіснити «Олександрія», якщо виграє у «Львова».

Прем’єр-ліга України з футболу

Матч 18-го туру

«Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ) – 0:4 (0:1)

Голи: 0:1 – Циганков (29), 0:2 – Циганков (49), 0:3 – Шапаренко (89), 0:4 – Циганков (90+2)

«Карпати»: Кучинський, Федецький, Папа Гуйє, Мегремич, Мякушко (Мірошніченко, 58), Карраскаль, Кльоц, Ербес (Понде, 70), Ді Франко, Гуцуляк, Швед (Лебеденко, 58).

«Динамо»: Бойко, Сидорчук, Вербич, Шепелєв, Шапаренко, Циганков, Миколенко, Бурда, Бєсєдін (Дуелунд, 90), Кадар, Кендзьора.