«Динамо» втрачає перемогу над «Олександрією»

Команда Сергія Реброва знову втратила очки у чемпіонаті України.

Київське «Динамо» зіграло внічию з «Олександрію» 1:1 в гостьовому матчі 12-го туру чемпіонату української Прем'єр-ліги.

Обидва голи в матчі були забиті у другому таймі. Спершу на  52-й хвилині Дерліс Гонсалес скористався передачею з флангу від Сергія Сидорчука, випередив опонента і легко вразив ворота Владислава Леванідова.

А через 27 хвилин «Олександрія» зрівняла рахунок, коли Олег Пономар скористався помилкою воротаря «Динамо" Артура Рудька, який невдало вибив м'яч.

Таким чином, «Динамо» п'ятий раз в останніх семи матчах чемпіонату не змогло обіграти суперника і сьогодні може опуститися на третю сходинку в турнірній таблиці.