Футбольний клуб «Шахтар» «переїхав» із Донецька до Маріуполя

  Юридична адреса донецького футбольного клубу відтепер у Маріуполі
  ПрАТ «Футбольний клуб» «Шахтар» Донецьк» тепер офіційно представляє Маріуполь. Попереднє місце реєстрації футбольного клубу – Донецьк, вул. Артема 86А. Зараз, згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, юридична адреса футбольного клубу –
  • 14 Лютого, 16:11
  • Розсилка
  Стадіон у Маріуполі
  Стадіон у Маріуполі

  Юридична адреса донецького футбольного клубу відтепер у Маріуполі

  ПрАТ «Футбольний клуб» «Шахтар» Донецьк» тепер офіційно представляє Маріуполь.

  Попереднє місце реєстрації футбольного клубу – Донецьк, вул. Артема 86А.

  Зараз, згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, юридична адреса футбольного клубу – Маріуполь, вул. Сеченова 71А.


  24f148.


  Мер Маріуполя Вадим Бойченко розповів, що футбольний клуб «Шахтар» планує зареєструватися у Маріуполі як платник податків.

  «Ми із «Шахтарем» працювали довго, щоб він перереєструвався у Маріуполі. Зараз є домовленість і дохід, який отримає місто, буде спрямований на розвиток дитячо-юнацького спорту», - сказав він.

  Раніше НК «Верес» змінив місце реєстрації з Рівного на Львів, а саме «Товариство з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Верес-Рівне» тепер зареєстровано за адресою м. Львів, вулиця Антоновича 115, офіс 3.

  Інформацію про це підтвердив і офіційний сайт клубу, ухиляючись від вказівки нового місця реєстрації.

  «Верес» має намір повернутися у Рівне як тільки завершиться реконструкція місцевого стадіону «Авангард», яка триває вже три роки.

  Джерело: ua-football.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ