«Хімік» повів у серії за третє місце баскетбольної Суперліги України

Фото ФБУ

Зробивши ключовий ривок у третій чверті, господарі паркету забезпечили собі комфортну різницю

Обидві команди на стартових хвилинах намагалися швидко рухати м’яч і, тим самим, демонструвати швидкий баскетбол, проте як в одних, так і в інших мав місце стартовий мандраж.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Хіміка» – 17:16, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

На старті другої десятихвилинки «Хімік» відірвався у рахунку, проте знову гравці «Миколаєва» зуміли зрівняти цифри на табло. А форвард Носков, який влучив ефектний дальній баззер за три секунди до завершення періоду, встановив підсумковий рахунок першої половини – 36:34 на користь южненців.

Третя чверть виявилася вирішальною у матчі. Команда Валерія Степановського зуміла вдало діяти під своїм кільцем та здобула важливі очки у нападі. Як результат – на останню перерву команди пішли за «+13» для южненців.

У четвертій 10-хвилинці Володимир Полях намагався змінити малюнок гри, проте наблизитися на небезпечну відстань команді гостей так і не вдалося.

Після першого матчу «бронзової» лідерство захопив «Хімік». Наступна гра між командами відбудеться 25 квітня.

«Хімік» – МБК «Миколаїв» – 71:60 (17:16, 19:18, 16:5, 19:21)

«Хімік»: Петров - 20 + 9 підбирань, Павлов - 10 + 10 підбирань.

«Миколаїв»: Носков - 15, Кушніров - 11 + 7 підбирань.