Ігор Главан з «дерев'яною медаллю» в ходьбі на 50 км на ЧС в Лондоні

Українець посів четверте місце в спортивній ходьбі на 50 км на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Француз Йоанн Діні виграв золоту медаль у спортивній ходьбі на 50 кілометрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.

Діні, триразовий чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату світу-2007, показав час 3 години 33 хвилини 12 секунд і встановив рекорд світових першостей. «Срібло» та «бронзу» взяли японці Хіроокі Араї (3: 41.17) і Кай Кобаясі (3: 41.19).

Українець Ігор Главан  зайняв образливе четверте місце, показавши час 3 години 41 хвилина 42 секунди. Іван Банзерук зайняв 19 -е місце (3:49:49), а Мар'ян Закальницький фінішував 27-м (3:57:29).

Чемпіонат світу в Лондоні завершиться в неділю. Нагадаємо, що Україна поки з однією медаллю – «сріблом» Юлії Левченко.