Касьянов посів шосте місце в багатоборстві на чемпіонаті світу

Українець відіграв два місця після останнього виду, але до медалей не дотягнувся

Український спортсмен Олексій Касьянов  посів шосте місце в загальному заліку багатоборства на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні.

В останньому виді бігу на 1500 метрів українець прийшов до фінішу шостим з результатом 4: 33.86.

Це дозволило йому піднятися на два пункти і в підсумковому заліку з результатом 8234 балів посісти шосте місце. Кращий результат українця - четверте місце в 2009 році на ЧС в Берліні.

Відзначимо, що після семи видів Касьянов йшов на третьому місці, проте перед останнім етапом опустився на восьме місце.

Переможцем став француз Кевін Майер (8768 очок), за ним фінішували німці Ріко Фраймут (8564) і Кай Казмірек (8488).

Нагадаємо, раніше 19-річна Юлія Левченко завоювала першу медаль для України на чемпіонаті світу. Помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який пробився до фіналу.